www.hotel-ubytovani.com
Hotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - Služba na recepci je 24 hodinHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - K hotelu přísluší parkovištěHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - disponuje restauracíHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště -  je k dispozici připojení na internetHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště -  je k dispozici letní terasaHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - golfHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - přijímá kreditní karty VISAHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště - na pokojích je telefon
 

Hotel Golf Resort Hotel Konopiště
Tvoršovice 27, Benešov u Prahy 25601
Česká Republika
Hotel-Benesov-Konopiste-Golf@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Golf Resort Hotel Konopiště ubytování Benešov u Prahy Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Golf Resort Hotel Konopiště - ubytování Benešov u Prahy | Vítejte

 
Hotel Benešov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiště Krásný zrekonstruovaný zámek s klubovnou, recepcí, pro-shopem i restaurací je skvostem resortu. Významnou součástí je i "Zámecký hotel" s možností ubytování v luxusních pokojích a ideálními prostory pro konference a společenské akce. Další gastronomické služby poskytuje restaurace "Steak House".

Golf Resort Hotel Konopiště ubytování
Pro přenocování v Golf Resortu Konopiště Vám nabízíme příjemné nadstandardní ubytování přímo v areálu resortu. Hotel nabízí ubytování ve dvou apartmánech a 45 dvoulůžkových pokojích. Hotel je v provozu celoročně.

Objekt zámku ze 14. století, rekonstruovaný v historickém stylu na úroveň ****, se nachází 20 minut jízdy od Prahy. Mezinárodní letiště Ruzyně je vzdálené 45 min. Kompletní golfové vybavení k zapůjčení, Thajské masáže a další služby.

Golf Resort Konopiště
Jeden z nejkrásnějších golfových areálů u nás naleznete 40 kilometrů jižně od Prahy. Hřiště jsou nápaditě zasazena do mírně zvlněné krajiny, obklopena lesem a protkána bunkery i četnými vodními překážkami. Charakteristické jsou zejména velké, modelované greeny. 9-jamkový Public Course je přístupný i pro hráče bez Zelené karty. Rozsáhlý Driving Range a plochy krátké hry jsou vhodným místem pro trénink.

Golf Resort Hotel Konopiště restaurace
Restaurace Tee Nr.19 a Steak House Saint Florian nabízí kompletní nabídku jídel i nápojů. Pořádají zde i akce pro firmy a pohoštění pro nejrůznější slavnostní příležitosti. Kapacita je rozšířena o možnosti sezení na terase. Restaurace Tee Nr.19 má celoroční provoz a poskytuje bezdrátové připojení na internet Wifi.

Golf Resort Hotel Konopiště konference
Konferenční místnosti v resortu nabízejí účast až pro 200 osob. Je to ideální místo pro semináře, firemní prezentace a nejrůznější setkání a společenské akce. Konferenční místnosti jsou vybaveny špičkovou prezentační technikou. Pro uspořádání společenských setkání jsou vhodné krásné salónky v prvním patře zámečku. I pro tyto akce jsou k dispozici služby restaurace. Návštěvníci konferenčních a společenských akcí mohou využít služeb ubytování či uspořádání doprovodného golfového programu.

Dovolená na Konopišti Golf Resort Hotel
V bezprostředním okolí hřiště najdete další možnosti pro trávení Vašeho volného času jako koupání, vyhlídkové lety, vyjížďky na koních či turistické zajímavosti. Bližší informace poskytne recepce.