www.hotel-ubytovani.com
Hotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - hotel má reštauráciuHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - možnosť pripojenia na internetHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - k dispozícii letná terasaHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - golfHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - akceptuje creditné karty VISAHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - Iybz sú vybavené televízoromHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - Izby s vlastnou toaletouHotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste - v izbach je telefon
 

Hotel Golf Resort Hotel Konopiste
Tvorsovice 27, Benesov u Prahy 25601
Czech Republic
Hotel-Benesov-Konopiste-Golf@cz-hotel.eu

Aktuálne počasie
Denná tepl.: 7 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 23 m/s
Hotel Golf Resort Hotel Konopiste ubytovanie Benesov u Prahy Aktuálne počasie jasno
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Golf Resort Hotel Konopiste - ubytovanie Benesov u Prahy | Vítajte

 
Hotel Benesov u Prahy Golf Resort Hotel Konopiste Krásny zrekonštruovaný zámok s klubovňou, recepciou, pre-shopom a reštauráciou je skvostom rezortu. Významnou súčasťou je aj "Zámocký hotel" s možnosťou ubytovania v luxusných izbách a ideálnymi priestormi pre konferencie a spoločenské akcie. Ďalšie gastronomické služby poskytuje reštaurácia "Steak House".

Golf Resort Hotel Konopište ubytovanie
Pre prenocovanie v Golf Resortu Konopište Vám ponúkame príjemné nadštandardné ubytovanie priamo v areáli rezortu. Hotel ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch a 45 dvojlôžkových izbách. Hotel je v prevádzke celoročne.

Objekt zámku zo 14.storočia, rekonštruovaný v historickom štýle na úroveň ****, sa nachádza 20 minút jazdy od Prahy. Medzinárodné letisko Ruzyne vzdialené 45 min. Kompletné golfové vybavenie na zapožičanie, Thajské masáže a ďalšie služby.

Golf Resort Konopište
Jeden z najkrajších golfových areálov v Českej republike nájdete 40 kilometrov južne od Prahy. Ihriská sú nápadito zasadené do mierne zvlnenej krajiny, obklopenej lesom a pretkanej bunkery aj početnými vodnými prekážkami. Charakteristické sú najmä veľké, modelované greeny. 9-jamkový Public Course je prístupný aj pre hráčov bez Zelenej karty. Rozsiahly Driving Range a plochy krátkej hry sú vhodným miestom pre tréning.

Golf Resort Hotel Konopište reštaurácia
Reštaurácie Tee Nr.19 a Steak House Saint Florian ponúkajú kompletnú ponuku jedál i nápojov. Organizujú tu aj akcie pre firmy a pohostenie pre najrôznejšie slávnostné príležitosti. Kapacita je rozšírená o možnosť sedenia na terase. Reštaurácia Tee Nr.19 má celoročnú prevádzku a poskytuje bezdrôtové pripojenie na internet Wifi.

Golf Resort Hotel Konopište konferencie
Konferenčné miestnosti v rezorte ponúkajú účasť až pre 200 osôb. Je to ideálne miesto pre semináre, firemné prezentácie a najrôznejšie stretnutia a spoločenské akcie. Konferenčné miestnosti sú vybavené špičkovou prezentačnou technikou. Pre usporiadanie spoločenských stretnutí sú vhodné krásne salóniky na prvom poschodí kaštieľa. Aj pre tieto akcie sú k dispozícii služby reštaurácie. Návštevníci konferenčných a spoločenských akcií môžu využiť služby ubytovania či usporiadania sprievodného golfového programu.

Dovolenka na Konopišti Golf Resort Hotel
V bezprostrednom okolí ihriska nájdete ďalšie možnosti pre trávenie Vášho voľného času ako kúpanie, vyhliadkové lety, jazdenie na koňoch či turistické zaujímavosti. Bližšie informácie poskytne recepcia.